Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

ХIX науково-практична конференція

 

29 жовтня 2020 року  у рамках суспільно-наукового проекту «Духовні цінності українського суспільства у світлі співпраці суспільствознавства і богослов’я» відбулася ZOOM-конференція на тему «Цивілізаційні, економічно-правові та духовні чинники відродження та збереження людського потенціалу України: погляд суспільствознавства та богослов’я». Її учасниками були провідні науковці України та наукова молодь університетів і наукових установ.

Представляємо Вам найцікавіші доповіді:

Баранівського Василя Федоровича, доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та іноземних мов ВНЗ «Національна академія управління». («Збереження людського потенціалу як основна мета і головний чинник розвитку українського суспільства»).

Ільчука Леоніда Івановича, кандидата політичних наук, доцента, директора Науково-дослідного інституту праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України та НАН України. («Соціальне інвестування в громаду як основа збереження людського капіталу: сутність; характеристики; принципи; форми; напрями»).

Ага Хайсама Мухаммада, аспіранта кафедри богослів'я та ісламознавства Ісламського університету (м. Київ). («Роль продукции «стандарта халяль» в развитии туристического бизнеса в Украине»).                  

Михайлова Володимира Сергійовича, доктора економічних наук, професора, начальника науково-дослідної лабораторії науково-дослідного відділу прикладних соціологічних досліджень Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил України. («Людський потенціал як інтегральна характеристика життєдіяльності суспільства»).

Медвідя Федіра Михайловича, доктора наук в галузі політології, кандидата філософських наук, професора кафедри конституційного права, історії та теорії держави і права Міжрегіональної академії управління персоналом. («Демографічна безпека як важлива складова національної безпеки України»)

Лозниці Світлани Альфредівни, кандидата філософських наук, наукового співробітника Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України. («Природа людини та соціокультурні чинники агресивності: тенденції та можливості»).

 

Щиро дякуємо за цікаві доповіді та плідну дискусію.

За матеріалами конференції буде опублікований збірник доповідей усіх учасників.