Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

Суспільно-науковий проект «Духовні цінності українського суспільства»


XХ науково-практична конференція
30-Бер-2023

30 березня 2023 року  у рамках суспільно-наукового проекту «Духовні цінності українського суспільства у світлі співпраці суспільствознавства і богослов’я» відбулася 20-та ЮВІЛЕЙНА конференція на тему «Проблеми економічного і духовного життя України в умовах російської агресії та означення головних шляхів їх вирішення». Її учасниками стали провідні науковці України та молодь університетів і наукових установ.

Щиро дякуємо за цікаві доповіді та плідну дискусію.

 

ХIX науково-практична конференція
04-Лис-2020
«Цивілізаційні, економічно-правові та духовні чинники відродження та збереження людського потенціалу України: погляд суспільствознавства та богослов’я»
Конференція Духовні цінності українського суспільства
25-Жов-2020

Конференція на тему:

Цивілізаційні, економічно-правові та духовні чинники відродження та збереження людського потенціалу України: погляд суспільствознавства та богослов’я

XVII науково-практична конференція
18-Тра-2018

На День вишиванки 17 травня 2018 р. відбулась ХVII науково-практична конференція "Духовна безпека України: погляд суспільствознавства і богослов'я" в рамках суспільно-наукового проекту "Духовні цінності українського суспільства у світлі співпраці суспільствознавства і богослов'я" (2001-2018 рр., ВНЗ "Національна академія управління).

Із вступним словом конференцію відкрив ректор академії Сергій Єрохін, надцікавими стали виступи митрофорного протоієрея Олекси Петріва, заступника директора з наукової роботи НДІ праці і зайнятості населення Леоніда Ільчука, завідувача кафедри політології та національної безпеки КНЕУ Володимира Смолянюка, знаного вченого і богослова Дмитра Степовика і неповторного в своєму радикалізмі вченого-економіста Олега Соскіна.

В секційних обговореннях узяли участь Дмитро Степовик, Світлана Лозниця, Катерина Монаршек, Федір Медвідь, Василь Баранівський, Андрій Побережний і я.

Окрема подяка за організацію і підтримку Тетяні Привалко, Лілії Пилипенко.

Фото і звіт див. тут: https://www.facebook.com/academy.nam/photos/pcb.1090341194447102/1090339124447309/?type=3&theater

Національна академія управління – центр науково-суспільного єднання
20-Тра-2015

14 травня, уже вп'ятнадцяте, у рамках суспільно-наукового проекту «Духовні цінності українського суспільства у світлі співпраці суспільствознавства і богослов’я» відбулася конференція на тему «Патріотизм у системі сучасних духовних цінностей». Її учасниками були науковці та студентська молодь з понад 40 університетів і наукових установ України та Польщі.