Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

Студентське самоврядування


Положення про студентське самоврядування у ВНЗ "Національна академія управління"

У ВНЗ «Національна академія управління» функціонує орган студентського самоврядування – «Студентська рада». Дата заснування: жовтень 2008 року. 

 

   Дишко Петро-Віктор Костянтинович
   Голова органу студентського самоврядування, 
   здобувач вищої освіти, спеціальність «Право»
   Контактний e-mail: vitya6875@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

  Лисай Ярослав Петрович
  Представник студентського самоврядування у Вченій раді ВНЗ "Національна академія управління"
  здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти. 
  Контактний е-mail: yaroslav.lysaj@gmail.com

 

 

 

 

КЛЯТВА СТУДЕНТА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ УПРАВЛІННЯ 

Студентське волонтерство

Наші студенти не тільки навчаються, а й активно працюють у волонтерських штабах. На платформі наукового дискусійного клубу “Власне розслідування” ВНЗ «Національна академія управління», різноманітних організацій, видавництв, громадських організацій, фахівців та волонтерів створено «Центр навчання та забезпечення бойових медиків». Сторінка Центру у соціальній мережі «Facebook»: https://www.facebook.com/groups/own.investigation.
Бажаєш приєднатися – напиши нам!

Наші Студентські наукові гуртки (проблемні групи):

 • «Особливості оподаткування в сучасних умовах», науковий керівник Браславець О.Ю. Бажаєш долучитися - контакти на цій сторінці
 • «Теорія і практика сучасного маркетингу», науковий керівник Серкутан Т.В. Бажаєш долучитися - контакти на цій сторінці

 

Наші наукові дискусійні он-лайн клуби:

 • «Гендерні студії: національна та компаративістські засади». Мета діяльності он-лайн клубу: аналіз особливостей та загальних тенденцій розвитку національних правових систем та їх сімей на підставі їх порівняння, поглиблене вивчення світової правової спадщини, тенденцій та закономірностей її розвитку; вивчення впливу світової правової спадщини на формування правової системи України, формування свідомого ставлення до навчання, допомога розібратись у проблемах гендерної рівності та навчитись аналізувати гендерні питання. Он-лайн платформа клубу: ➜ тут.
 • «Право Європейського Союзу». Мета діяльності он-лайн клубу: набуття здобувачами вищої освіти знань, умінь, навичок та компетентностей у сфері діяльності Європейського Союзу. Он-лайн платформа клубу ➜ тут
 • «Право інтелектуальної власності». Мета діяльності он-лайн клубу: забезпечення сприятливих умов для інтелектуального розвитку здобувачів вищої освіти, розкриття актуальних питань, тенденцій, застосування законодавства щодо права інтелектуальної власності. Он-лайн платформа клубу ➜ тут.

Студентські новини та події

 1. 09.10.2023 р. - запрошуємо до святкування Дня юриста! Програма святкування включає в себе юридичний театр та мініквест. Переможці будуть відзначені призами! Усіх гостей запрошуємо покуштувати смаколики з нагоди свята. Чекаємо Вашої участі! 
 2. 08.10.2023 р. – запрошуємо долучитись до конкурсу стартапів «STARTUP ПРОРИВ 2023» та он-лайн навчання за проєктом «R&D ТА МОЛОДІЖНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО» КУРС для студентів «МОЛОДІЖНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО», який розвине підприємницький потенціал серед молоді (1 ECTS). Реєстрація та деталі за посиланням https://numl.org/Oo6  Навчання: 9 жовтня - 29 листопада (2 рази на тиждень, дистанційно/онлайн). Дедлайн реєстрації - 08.10.2023 р. 
 3. 18.05.2023 р. – відкрита зустріч М. Соболєва «Практичні питання щодо укладення договорів з обслуговування клієнтів в банківських установах». 
 4. 11.04.2023 р. - лекція на тему «Сценарій роботи над проєктом: досвід та перспективи».
 5. 18.11.2022 р. - відкрита лекцію на тему «"Івент-маркетинг" організація та просування подій, продуктів на прикладі образу Св.Миколая (в м.Ужгороді та Закарпатті)». Поговоримо про парад, який виріс з масштабів міста до масштабів області; конкурс листів Миколаю; фестиваль пряників; забіг Миколайчиків; міні скульптура; тури туроператорів на періоди Параду Миколайчиків. А розкаже нам про це Олександр Коваль
 6. Запрошуємо на День розвитку кар'єри. 02.11.2022 р. за підтримки керівництва Академії, Ради молодих вчених ВНЗ «НАУ» відбудеться зустріч з Наталією Міковою – ментором проєкту кар'єрного розвитку молоді USAID в Україні. Отримай безкоштовну кар’єрну консультацію від профі за цікавим напрямом діяльності. Будемо говорити про хантерство та скіли, план кар'єри та невідворотні тренди та багато всього іншого…
 7. До святкування Міжнародного Дня Маркетолога в Академії заплановано long-time celebration - тиждень, що передбачав серію зустрічей з цікавими фахівцями. Долучайся та дізнайся «з перших вуст» цікавинки та підказки від ти, хто професійно займається маркетингом. У нас заплановано такі події:

✓ 25.10.2022 р. - зустріч з Нікітою Наконечним – спеціаліст з налаштування реклами, власник Маркетингового агентства, викладач NIMA (Нідерландська Міжнародна Маркетингова Академія).

✓ 01.11.2022 р. - зустріч з Ольгою Малиш – засновницею комунікаційної агенції «Friends of Brands», комунікаційний стратег, координатор промо-кампаній брендів та соціальних ідей, тренер з комунікацій для підприємців, громадських активістів та митців.