Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

Новини


Вітаємо з Днем Збройних сил України!
06-Гру-2023
Доземний уклін тим, хто тримає українське небо та обороняє українську землю.
 
Дякуємо за захист! А ми працюємо в Україні та для України!
«Книга
29-Лис-2023

Діяльність Ради Молодих Вчених ВНЗ «Національна академія управління» представлено в проекті «Книга "Ради молодих вчених України: 2022. Незламні"!

В книзі висвітлено роботу колективу об'єднань молодих дослідників, які впродовж складного 2022 року сповна проявили колективну антикрихкість, знайшли можливість поділилися секретами своєї життєстійкості та активної діяльності.

Книга доступна за посиланням: http://surl.li/npctv

Працюємо в Україні та для України!

Міждисциплінарний круглий стіл на тему: «Ювенальне право України: виклики та рішення», присвячений щорічній Міжнародній кампаніяї «16 днів проти насильства».
28-Лис-2023

28 листопада 2023 р. у ВНЗ «Національна академія управління» відбувся Міждисциплінарний круглий стіл на тему: «Ювенальне право України: виклики та рішення», присвячений щорічній Міжнародній кампаніяї «16 днів проти насильства».

Привітання з Днем народження ректора Академії - доктора економічних наук, професора Сергія Аркадійовича Єрохіна
26-Лис-2023

Колектив Національної Академії Управління щиро вітає з Днем народження ректора Академії - доктора економічних наук, професора Сергія Аркадійовича Єрохіна!

Від щирого серця бажаємо нашому ректору успіху та процвітання, творчих ідей та перспективних проектів, прихильної удачі, приголомшливих можливостей, чудових досягнень та перемог у житті.

Хай Ваше життя буде сповнене радісними подіями та яскравими моментами!

Сергій Аркадійович - креативний, енергійний та сучасний ректор, котрого поважають студенти, викладачі, колеги. Нагороджений відзнакою Президента України Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня «За великий особистий внесок у розвиток освіти і науки в Україні» та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України «За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм», «Відмінник освіти України».

Перемога в конкурсі наукових робіт, присвяченому памʼяті професора В.Я. Тація
24-Лис-2023

24 листопада 2023 року під час чергової науково-практичної конференції, організованої Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Всеукраїнської асоціації кримінального права, професору кафедри теорії та історії держави і права ВНЗ «Національна академія управління» д.ю.н., професора Юрія Курилюка нагороджено диплом та відзнакою ІІ ступеня у номінації «Кримінологія» за перемогу в конкурсі наукових робіт, присвяченому памʼяті професора В.Я. Тація.

Вітаємо переможця та бажаємо подальших наукових звершень на благо Академії та України 

Наш студент на Всеукраїнському конкурсі творчих есе з правової тематики
23-Лис-2023

На Всеукраїнському конкурсі творчих есе з правової тематики, що проводився Юридичним факультетом ДонНУ імені Василя Стуса та Громадською організацією «Європейський альянс великих можливостей» переміг здобувач другого курсу ОП «ПРАВО» Дишко П.-В. К. з темою «ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД РЕЛОКАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ З ТЕРИТОРІЙ, ДЕ ВЕДУТЬСЯ БОЙОВІ ДІЇ ТА/АБО Є ЗАГРОЗА БОЙОВИХ ДІЙ».

Щирі вітання Петру-Віктору та його науковому керівнику Веселовській Наталії Олександрівні, бажаємо подальших наукових здобутків!

З’їзд науковців
16-Лис-2023

16 листопада 2023 року відбувся З’їзд науковців-правників, який був присвячений обранню члена Вищої ради правосуддя.
Від Академії були делеговано двох представників:  к.ю.н., доц. Козакову Ірину Віталіївну та к.е.н. Браславця Олексія Юрійовича.
Науковці визначилися із членом Вищої ради правосуддя за своєю квотою, нею стала професор, вчений секретар Інституту держави і права ім. В. М. Корецького - Оксана Кваша.
Працюємо над розбудовою вітчизняної правничої науки та практики.