Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

Новини


День пам'яті героїв Крут
30-Січ-2024
Сьогодні ми вшановуємо пам'ять героїв Крут. Студентів, які своїми вчинками відстояли незалежність та свободу України. Вони стали символом мужності та невідворотньої віри у світле майбутнє. 
Згадаймо разом героїв, які не побоялися виступити проти агресора та віддати свої життя за нашу незалежність.
Слава героям Крут!
Колектив Національної академії управління щиро вітає Блаженнійшого Патріарха Філарета із 95-ти річчям!
23-Січ-2024
Вдячні долі за те, що за роки Незалежності Блаженнійший Патріарх Філарет неодноразово зустрічався із колективом Академії, брав активну участь у спільних науково-просвітницьких заходах.
Зустріч із Патріархом завжди була значною духовною подією в житті кожного із нас. Тисячі студентів, викладачів Академії на все життя запам'ятали мудрі, сповнені любові, добра та віри слова та настанови Патріарха Філарета.
Многіє і благіє літа, Ваша Святосте!
Вітаємо із Днем Соборності України!
23-Січ-2024
Сьогодні ми відзначаємо велике свято, яке символізує єдність і незалежність нашої країни - День Соборності України!

Нехай цей день наповнений гордістю за нашу історію, силою єдності та невгамовним прагненням до світлого майбутнього.

Спільно ми будуємо міцну, вільну та справедливу Україну.
Вітаємо з Днем Збройних сил України!
06-Гру-2023
Доземний уклін тим, хто тримає українське небо та обороняє українську землю.
 
Дякуємо за захист! А ми працюємо в Україні та для України!
«Книга
29-Лис-2023

Діяльність Ради Молодих Вчених ВНЗ «Національна академія управління» представлено в проекті «Книга "Ради молодих вчених України: 2022. Незламні"!

В книзі висвітлено роботу колективу об'єднань молодих дослідників, які впродовж складного 2022 року сповна проявили колективну антикрихкість, знайшли можливість поділилися секретами своєї життєстійкості та активної діяльності.

Книга доступна за посиланням: http://surl.li/npctv

Працюємо в Україні та для України!

Міждисциплінарний круглий стіл на тему: «Ювенальне право України: виклики та рішення», присвячений щорічній Міжнародній кампаніяї «16 днів проти насильства».
28-Лис-2023

28 листопада 2023 р. у ВНЗ «Національна академія управління» відбувся Міждисциплінарний круглий стіл на тему: «Ювенальне право України: виклики та рішення», присвячений щорічній Міжнародній кампаніяї «16 днів проти насильства».

Привітання з Днем народження ректора Академії - доктора економічних наук, професора Сергія Аркадійовича Єрохіна
26-Лис-2023

Колектив Національної Академії Управління щиро вітає з Днем народження ректора Академії - доктора економічних наук, професора Сергія Аркадійовича Єрохіна!

Від щирого серця бажаємо нашому ректору успіху та процвітання, творчих ідей та перспективних проектів, прихильної удачі, приголомшливих можливостей, чудових досягнень та перемог у житті.

Хай Ваше життя буде сповнене радісними подіями та яскравими моментами!

Сергій Аркадійович - креативний, енергійний та сучасний ректор, котрого поважають студенти, викладачі, колеги. Нагороджений відзнакою Президента України Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня «За великий особистий внесок у розвиток освіти і науки в Україні» та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України «За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм», «Відмінник освіти України».