Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

XVII науково-практична конференція "Духовні цінності українського суспільства у світлі співпраці суспільствознавства і богослов'я"

XVII науково-практична конференція

На День вишиванки 17 травня 2018 р. відбулась ХVII науково-практична конференція "Духовна безпека України: погляд суспільствознавства і богослов'я" в рамках суспільно-наукового проекту "Духовні цінності українського суспільства у світлі співпраці суспільствознавства і богослов'я" (2001-2018 рр., ВНЗ "Національна академія управління).

Із вступним словом конференцію відкрив ректор академії Сергій Єрохін, надцікавими стали виступи митрофорного протоієрея Олекси Петріва, заступника директора з наукової роботи НДІ праці і зайнятості населення Леоніда Ільчука, завідувача кафедри політології та національної безпеки КНЕУ Володимира Смолянюка, знаного вченого і богослова Дмитра Степовика і неповторного в своєму радикалізмі вченого-економіста Олега Соскіна.

В секційних обговореннях узяли участь Дмитро Степовик, Світлана Лозниця, Катерина Монаршек, Федір Медвідь, Василь Баранівський, Андрій Побережний і я.

Окрема подяка за організацію і підтримку Тетяні Привалко, Лілії Пилипенко.

Фото і звіт див. тут: https://www.facebook.com/academy.nam/photos/pcb.1090341194447102/1090339124447309/?type=3&theater