Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

Національна академія управління – центр науково-суспільного єднання

14 травня, уже вп'ятнадцяте, у рамках суспільно-наукового проекту «Духовні цінності українського суспільства у світлі співпраці суспільствознавства і богослов’я» відбулася конференція на тему «Патріотизм у системі сучасних духовних цінностей». Її учасниками були науковці та студентська молодь з понад 40 університетів і наукових установ України та Польщі. 

З великою цікавістю на пленарному засіданні учасники конференції вислухали доповіді:

Єрохіна Сергія Аркадійовича, д.е.н., професора, ректора ВНЗ «Національна академія управління» («Патріотизм як рушійна сила розвитку українського суспільства»)

Кардинала Любомира Гузара, емеритованого Верховного архиєпископа Української Греко-Католицької Церкви («Батьківщина і ставлення до неї у розумінні богослов’я»)

Митрополита Бiлоцеркiвського i Богуславського Августина (Маркевича), голови Синодального вiддiлу Української Православної Церкви зi взаємодії зi Збройними Силами та iншими вiйськовими формуваннями України, голови Богословсько-канонiчної комiciї при Священному Синодi УПЦ («Патрiотизм у свiтлi християнського морального закону»)

Ільчука Леоніда Івановича, кандидата політичних наук, доцента, заступника директора Науково-дослідного інституту праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України та НАН України («Громадянське суспільство у патріотичному вимірі»)

Протоієрея Павла Мельника, кандидата богослов’я, викладача Київської православної богословської академії Української Православної Церкви Київського Патріархату («Демократія та її значення для суспільства в контексті первородного гріха»)

Муфтія України шейха Ахмеда Тамима, голови Духовного управління мусульман України («Громадянська активність як прояв патріотичних почуттів»).

Отця Віталія Безшкурого, настоятеля костьолу св. Олександра у м. Києві (Києво-Житомирська дієцезія Римо-Католицької Церкви)

Михайла Степановича Паночка, старшого єпископа Церкви християн віри євангельської України.