Національна академія управління

ВНЗ  "Національна академія управління"

XХ науково-практична конференція "Духовні цінності українського суспільства у світлі співпраці суспільствознавства і богослов'я"

XХ науково-практична конференція

Представляємо Вам найцікавіші доповіді:

Єрохіна Сергія Аркадійовича, доктора економічних наук, професора, ректора ВНЗ «Національна академія управління» на тему «Український світ vs «руській мір».

Баранівського Василя Федоровича, доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та іноземних мов ВНЗ «Національна академія управління» на тему «Джерела та фактори перемоги українців у російсько-українській війні».

Ільчука Леоніда Івановича, кандидата політичних наук, доцента, директора Науково-дослідного інституту праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України та НАН України на тему «Волонтерський рух в Україні під час війни: історія, нормативна база, напрями діяльності».

Медвідя Федіра Михайловичадоктора наук в галузі політології, кандидата філософських наук, професора кафедри конституційного права, історії та теорії держави і права Міжрегіональної академії управління персоналом на тему «Енергетична безпека України  в умовах російської агресії».

Гончарова Юрія Вікторовича, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука на тему «Джерела та фактори перемоги українців у російсько-українській війні».

Лозниці Світлани Альфредівни, кандидата філософських наук, наукового співробітника Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України. На тему «Агресивність, деструктивність та війна: соціокультурні засади людського насильства».

          

"Збірник ХХ науково-практичної конференції "Проблеми економічного і духовного життя України в умовах російської агресії та означення головних шляхів їх вирішення"